Середа, 15.05.2024, 19:46
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 12
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підготовка фахівців зі спеціальності   "Міжнародна економіка”, що входить до напряму 0305 "Економіка та підприємництво”,  здійснюється в Луцькому національному технічному університеті на кафедрі економічної теорії та міжнародної економіки. Рішенням ДАК України від 28.08.2008 року ЛНТУ отримав ліцензію на підготовку спеціалістів з Міжнародної економіки на денній та заочній формах навчання. 

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки ЛНТУ співпрацює з вищими навчальними закладами, дослідними інститутами НАН України, органами державного управління та місцевого самоврядування у Волинській області, а також з  такими іноземними вищими навчальними закладами:

ü  Державною Вищою Східноєвропейською Школою (м. Перемишль, Республіка Польща).

ü  Вищою Школою Стосунків Міжнародних Відносин і Комунікації Стосунків (м. Хелм, Республіка Польща).

Згідно укладених угод в квітні 2010 року 3 викладачів і 8 кращих студентів кафедри таких як Андрієвич В., Васильченко О., Принда Т., та інші  перебували на науковому стажуванні в Державній Вищій Східноєвропейській Школі (м. Перемишль, Республіка Польща), де мали змогу відвідати навчальні заняття, поспілкуватися з викладачами і студентами дружнього ВНЗ, ознайомитися з історичними пам’ятками краю.

Велика увага на кафедрі економічної теорії та міжнародної економіки приділяється науковій роботі студентів.

При кафедрі діє студентський науковий гурток «Глобалізація світогосподарських зв’язків: теорія та перспективи», результати роботи якого представляються на  студентських науково-технічних конференціях та наукових семінарах. На  кафедрі  проводяться  олімпіади  з  економічних дисциплін, переможці яких беруть участь у всеукраїнських олімпіадах.

Термін підготовки бакалаврів:

•     на денній або заочній формах навчання становить 4 роки;

Термін підготовки спеціалістів (магістрів):

•     на усіх формах навчання  — 1 рік.


Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» на стажуванні    в Інституті міжнародних відносин Державної Вищої школи Східноєвропейської в Перемишлі (Польща), квітень 2010 р.

Навчальний план фахівців із міжнародної  економіки  включає такі основні дисципліни: міжнародна торгівля, міжнародна економіка, міжнародна інвестиційна діяльність, валютні операції, облік ЗЕД, міжнародна статистика, управління ЗЕД підприємства,  міжнародний менеджмент, глобалізація і безпека розвитку та ін.

    Навчання на денній формі здійснюється згідно вимог Болонської декларації  і побудоване на умовах кредитно-модульної системи. Комплекс дисциплін навчального плану забезпечує реалізацію загальних вимог до фахівців, закріплює багаж знань в галузі теорії та практики ведення діяльності в умовах  глобалізованої економіки.

 

Про високу підготовку фахівців, випускників факультету бізнесу свідчать численні позитивні відгуки від органів влади, вітчизняних та зарубіжних підприємств, установ та організацій. В цілому на ринку праці випускники ЛНТУ цінуються на високому рівні, а показник працевлаштування студентів факультету бізнесу становить  95%. Потужні вітчизняні і зарубіжні бізнес-структури, державні установи та підприємства охоче запрошують студентів спеціальності «Міжнародна економіка» на виробничу та переддипломну практику з перспективою працевлаштування кращих  випускників.

Після закінчення вузу за напрямом „Міжнародна економіка” випускники мають можливість працювати в державних установах, структурах транснаціональних компаній, дипломатичних установах, підприємствах різних форм власності в Україні та закордоном.  

У вузі добре налагоджена міжнародна співпраця, студенти спеціальності „Міжнародна економіка” мають можливість брати участь у наукових конференціях, публікувати свої наукові напрацювання, проходити практику та наукове стажування у закордонних закладах освіти. В ЛНТУ існують тісні контакти з вищими навчальними закладами, дипломатичними представництвами, підприємствами та установами США, Канади, Великобританії, Німеччини, Франції, Фінляндії, Бельгії, Нідерландів, Португалії, Іспанії, Південній Кореї, Швеції, Словаччини, Польщі та Китаю.

 

Фахівець з міжнародної економіки може займати такі посади:

         спеціаліст державної служби, дипломатичних та консульських служб;

         експерт із зовнішньоекономічних питань;

         аналітик з дослідження світового товарного ринку;

         консультант з економічних питань;

         фінансовий менеджер-міжнародник;

       фахівець з управління проектами та програмами;

       економічний радник у сфері міжнародної економіки;

       фахівець з методів розширення ринку збуту;

       консультант з ефективності підприємства в умовах глобалізації  та вступу до ВТО;

       менеджер-логістик світового ринку;

       консультант з маркетингу світового ринку тощо.